DanishDutchEnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Пропонуємо співпрацю для партнерів – Працедавців , будівельних компаній , фабрики , заводи , та інші суб’єкти господарювання в сфері співпраці від нашої польської компанії . Пошук, підбір , та працевлаштування ,  консультації потенційних працівників. Також повністю підготовлюємо супроводжуючу документацію для отримання візи працівників . Логістичні послуги по Європі для вчасної доставки спеціалістів на робочу локацію.

Ми – польсько-українська  компанія , яка надає   послуги по працевлаштуванню та  консультації  на території України і в країнах Європейського Союзу.

Пропонуємо співпрацю в оформленні юридичних документів для легальної роботи в ЄС!

Формуємо договір співпраці форми ” А1 ” з Вашою компанією та працівником .

Форма А1 або відрядний лист – це документ, який надається в Польщі і дозволяє людині легально працювати в будь-якій країні ЄС на основі візи, біометрії, карти побиту тощо.

Працюючи із нашою фірмою, Ви збільшуєте Ваш дохід за рахунок зменшення відсотка оподаткування враховуючи польське  оподаткування . Легальна співпраця всіх сторін допоможе впевнено та офіційно працювати тривалий час та отримувати прибутки для усіх сторін Договору “А1”. В Договір входить:
Відрядний лист
Договір праці
Договір відповідальності
Умова оренди житла
Реєстрація в іміграційній службі
Лист в консульство
Дозвіл на роботу 
Реєстрація в податковій інспекції
Підтвердження сплати податків
Страховка
При потребі юрист

 

В процесі співпраці швидко підбираємо ефективних працівників для якісного результату робочого процесу Партнера . Надіємось на плідну співпрацю. Наші менеджери чекатимуть на ваш дзвінок +380663325631 Vitaliy (Viber , WhatsApp, Telegram) +380676750942 Nazar (speak English)